Yağlıca Tekstil Faalıyet Alanları

 

Yağlıca Tekstil, 40 yılı aşkın süredir İstanbul merkezli olarak kumaş imalatı, kumaş ithalatı ve kumaş ihracatı yapmaktadır.Yağlıca Tekstil, tüm Türkiye’ye kumaş satışı yaptığı gibi kumaş alımları da yaparak, sektörde kumaş toptancısı görevini de üstlenmiştir. Yağlıca Tekstil, dünya çapında kabul gören kaliteli ve prestijli kumaş markaları oluşturmak, modern trend renkleri, mevcut stok kumaş desteği, müşterilerimizin vereceği konstrüksiyonlarda imalat yaptırmak faaliyetlerimiz içerisindedir.

 

Yağlıca Tekstil öncelikle , gömleklik kumaş, ev tekstil kumaşı, promosyon kumaş, medikal kumaş, giyim kumaşları, çocuk giyim kumaşları ve iş elbiselik kumaşları alanlarında uzmanlaşmıştır.

 

Yağlıca Tekstil, kumaş çeşidi olarak; Terry Cotton, Dacron, Likralı Poplin, Alpaka, Hambez Çeşitleri, Gabardin, Poplin, Düz Poplin, CVC, Vual, Şantuklu Vual, Yeşil Kumaş, Boyalı Bez Çeşitleri, Hasse, Paraşüt Kumaş, Mikro Kumaş, Şile Bezi, Filafil, Oxford, Rami Keten, Keten, Polyester, Bondit, Tafetta, Saten, Saten Polyester, Çizgili Kumaş, Viskon Kumaşlarının ithalatını, ihracatını ve imalatını yapmaktadır.