Hakkımızda

Renkler Dünyası

Yağlıca Tekstil

Firmamız Yağlıca Ticaret olarak 1971 yılında Süleyman YAĞLICA tarafından kurulmuştur. 1992 yılında Yağlıca Tekstil ve San. Tic. Ltd. Şti. adını alan şirketimizde Yönetim Kurulu üyesi Halil YAĞLICA dokuma kumaşta, düz boya, Rotasyon ve Dijital baskılı kumaş üretimi, ithalat ve ihracatçısı olarak Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız müşteri odaklı olup, müşteriye en iyi kumaşı en kısa zamanda ve en iyi servis hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Yağlıca Tekstil müşterilerimizin vereceği konstrüksiyonlarda dokuma kumaşta siparişe özel imalat üretmektedir.

Kalite ve Tecrübe

Faaliyet Alanlarımız

Yağlıca Tekstil, 1971 yılından itibaren, İstanbul merkezli olarak kumaş imalatı, ithalatı ve kumaş ihracatı yapmaktadır. Yağlıca Tekstil, dünya çapında kabul gören kaliteli ve prestijli kumaş markaları oluşturmak, modern trend renklerini poplin kumaşlarında daima hazır bulundurmak, müşterilerimizin vereceği konstrüksiyonlarda dokuma kumaşta siparişe özel imalat yaptırmak faaliyetlerimiz içerisindedir.

Yağlıca Tekstil öncelikle, gömleklik kumaş, ev tekstil kumaşı, promosyon kumaş, medikal kumaş, bay ve bayan giyim kumaşları, çocuk giyim kumaşları ve iş elbiselik kumaşları alanlarında uzmanlaşmıştır.

Yağlıca Tekstil, kumaş çeşidi olarak; TerryCotton, Dacron, Likralı Poplin, Alpaka, Hambez Çeşitleri, Pamuk Gabardin, Pantalonluk ve önlüklük Harman Gabardin, Düz Poplin, Gold CVC, Vual, Flamlı poplin, İpliği Boyalı Bez Çeşitleri, Mikro Kumaş, Şile Bezi, Filafil, Oxford, Polyester, Pamuk Saten, Çizgili ve ekose Kumaş, Rotasyon ve Dijital baskılı olarak kumaşlarının üretimini, ithalatını ve ihracatını yapmaktadır.

Open chat
1
Whatsapp Destek
Scan the code
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?