Shopping Cart

No products in the cart.

Misyonumuz

Misyonumuz

Yağlıca Tekstil ailesi olarak misyonumuz; sektörümüzde, teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir fayda sağlamak. müşteriye kaliteli hizmet vermektir. İstanbul merkezli olan Yağlıca Tekstil, kumaş toptancıları arasında 50 yılı aşkın bir süredir sektöre yön vermiş ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Yağlıca Tekstil, İstanbul kumaş piyasasında İstanbul’da Merter merkezli olarak hizmet vermektedir. Telefonla destek hattımızdan sipariş verebilir, kartela, örnek kumaş, numune talebinde bulunabilir, kumaşlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Temel Değerlerimiz

Yağlıca Tekstil bu bağlamda kumaş sektöründe bir kumaş portalı oluşturma misyonunu da edinmiş olmaktadır.

Yağlıca Tekstil’in temel değerleri EĞİTİM, KALİTE, SAYGI ve GELİŞİM’dir.

EĞİTİM; Yağlıca Tekstil 40 yılı aşkın tecrübesini daima sektörel gelişmeleri takip ederek ve daima sektörel eğitimleri alarak edinmiştir. İstihdam ettiği iş gücünü daima teknolojik gelişmelere ayak uydurması için kurumsal eğitimlerle tekstil sektörüne nitelikli iş gücü haline getirmiştir.

KALİTE; Yağlıca Tekstil her zaman kaliteyi ön planda tutmuş, kaliteli kumaş üretimi ve kaliteli kumaş ithalatı yapmıştır.

SAYGI; Yağlıca Tekstil faaliyetlerinde çevreye saygılı olmuş ve çevresel konularda daima duyarlılık göstermiştir.

GELİŞİM; Yağlıca Tekstil için gelişim olmazsa olmazdır. Daima yeni gelişmelere ayak uydurmak, sisteme entegre olmak, tekstil sektöründeki yenilikleri işletmesinde uygulamak Yağlıca Tekstilde bir adet haline gelmiştir.

Yağlıca Tekstil için ayrıca temel değerler, dünya çapında kabul gören kaliteli ve prestijli kumaş markaları oluşturmak, modern trend renkleri, mevcut stok kumaş desteği, müşterilerimizin vereceği konstrüksiyonlarda imalat yaptırmak faaliyetlerimiz içerisindedir.

Open chat
1
Whatsapp Destek
Scan the code
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?